Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XIX. Harcerska Gra „Zawiszak”

25 maja 2019

5zł

Rajd

XIX. Harcerska Gra „Zawiszak” to rywalizacja harcerzy –  spotkanie harcerzy i harcerek oraz wszystkich tych którzy dobrze wspominają spotkanie w ostatnim roku. Na pewno przybliży, jak w poprzedniej edycji, Wam naszego bohatera i specjalność naszego szczepu – jej specyfikę. Sprawdzicie na pewno swój harcerski spryt i zaangażowanie.

Organizator

Jest nim III Szczep Harcerski „Słowianie” działający w Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej , skupia on zuchów, harcerki i harcerzy. Środowiska te wymyślają i przygotowują grę, spodziewając się dobrej zabawy oraz docenienia ciężkiej pracy.

Zgłoszenie

Trasa Harcerska (11-14 lat) – Zastępy 3-9 osób. Powinien być wyposażony w: apteczki (minimum jedna na patrol i najlepiej osobiste), dużo przyborów do pisania, plan Świnoujścia (wskazana większa ilość). Na grze obowiązuje regulaminowe umundurowanie. Zmiana umundurowania w trakcie gry powoduje dyskwalifikacje !!!

Trasa Wędrownicza (15-20 lat)- Ekipy 1-2 osobowe. Powinien być wyposażony w: apteczki (minimum jedna na patrol i najlepiej osobiste), dużo przyborów do pisania, plan Świnoujścia (wskazana większa ilość). Na grze obowiązuje regulaminowe umundurowanie. Zmiana umundurowania w trakcie gry powoduje dyskwalifikacje !!!

spotykamy się na nocce o 18:00 w Gp1 – 15 zł + coś na śniadanie po nocce uczestniczymy w Zawiszaku harcerskim koniec około 12:30, bierzemy standardowy zestaw. Proszę o potwierdzenie obecności

 Tasa Zuchowa (8-10 lat) – Odbędzie się w ramach zbiórki gromad zuchowych w harcówce.

ZAPRASZAMY NA WYSTĘPY O 11.30 DLA RODZICÓW, KPH itp.

WIĘCEJ INFO NIEBAWEM SPRAWDZAJCIE

Szczegóły

Data:
25 maja 2019
Koszt:
5zł
Wydarzenie kategoria:

Organizator

13 ŚDW Koniczynki

Miejsce

Harcówka
Narutowicza 10
Świnoujście, zachodnipomorskie 72-600 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
slowianie.com.pl