36 lat Ptaków

9 stycznia 2019 r. 13 Świnoujska Drużyna Harcerzy-Wędrowników “Ptaki” im. Zawiszy Czarnego ukończyła 36 lat co daje jej 2 miejsce w najstarszych działających drużyn szczepu Słowianie.

W noc 11/12 stycznia świętowała swoje urodziny. Podczas noclegu zorganizowanego z tej okazji w szkole na Witosa, odbyło się małe przyjęcie na których odwiedziły nas Koniczynki (dziękuje chłopakom, zwłaszcza Wojtkowi za Tort i inne sprawy) inaugurujące imprezę, następnie wszyscy harcerze udali się na do Radisson Blu na kręgielnie gdzie najlepszym z nas okazał się Wojtek J. który mimo że jest najmłodszy był najlepszy – super! Dalej udaliśmy się do lasu w okolicach Góry Słowiańskiej gdzie odbyło się ptakowe pichcenie czyli już legendarne kebaby z ogniska – mimo że wcześniej ostro dawał deszcz wszyscy zjedli nawet po 3, zaś smak z ogniska spowodował, że nawet wersja vege była super – dziękujemy Błażejowi i jego zaparciu, że ognisko działało jak prawdziwy piec.

Wszyscy bawili się wspaniale, a wieczór zakończyła gra nocna dla odważnych. I tu podziękowania dla Bartka z pod znaku HOPR, który namówiony przygotował mini symulacje ratowniczą dla początkujących ratowników. Mimo że pojawił się duch i było zimno wszyscy byli zadowoleni. Mam nadzieję, że wszyscy się starali i wszystkim się podobało.

PS> Dziękujemy za atlas ptaków, jest super i dziękujemy ! 😀

 

Odsłony: 46

Facebook Comments

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.