Wyjazd zuchów, zuchenek oraz harcerek do Czarnocina.

W dniach 19-20.06.2021r. odbył się wyjazd z noclegiem do Czarnocina zuchenek, harcerek z 27 ŚDH „Rzepichy” oraz zuchów i kilku druhów z 13 ŚDW „Ptaki”

Na miejsce jechaliśmy pociągiem, landryną oraz samochodem taty druhny Elizy. Zaraz po przyjeździe o około godzinie 12:00 zjedliśmy obiad i zaczęło się rozpakowywanie, a także stawianie namiotu przez harcerki z 27 ŚDH “Rzepichy”. Po ogarnięciu swoich rzeczy zaczęły się pierwsze zajęcia. Harcerki udały się na kajaki po Zalewie Szczecińskim, natomiast zuchenki i zuchy miały integracyjne zabawy z dużą kolorową chustą. O godzinie 16:30 zaczął się drugi blok zajęciowy na którym zuchy i zuchenki grali w podchody, a harcerki miały zajęcia z Team Buildingu. Około godziny 19:00 zaczęło się obrzędowe ognisko, którego strażnikiem została dh. Eliza. Podczas ogniska dwóm zuchenką zostały nadane barwy Gromady, a jedna zuchenka oficjalnie przeszła do harcerek. Pod osłoną nocy, kiedy już wszyscy spali dh. Martna została niespodziewanie obudzona, a to dlatego, że to właśnie jej tej nocy zostały nadane barwy Drużyny.

Mimo kilku problemów technicznych, udało nam się wrócić zgodnie z planem a to dzięki Panu Grzegorzowi tacie Rocha , oraz Panu Dawidowi – tacie druhny Elizy.

Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/SychuavuvtKhfZY16

Hits: 46

Facebook Comments

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.