Dni Morza 2012!! :)

Na ostatniej zbiórce, mówiłam że jeszcze o czymś zapomniałam Wam powiedzieć, już teraz wiem o czym. 🙂

Mianowicie, tegoroczne Dni Morza 2012.

Udział w imprezie biorą tylko harcerki starsze i wędrowniczki.

MW zwróciła się o pomoc do naszego Szczepu, by pomóc w obstawieniu imprezy. Może i tym razem dostaniemy koszulki MW (100moja firma, wiec wiecie ^^ )

Na czym ta pomoc miałaby polegać? Otóż: My, harcerki, byłybyśmy pięknymi morskimi nimfami, które to z wdziękiem machałyby w orszaku Neptuna do tłumów ludzi (100hihihih) oraz promiennie uśmiechać się (100tylko nie szyderczym uśmiechem :p ) w zasadzie to wsio – nic wielkiego, ale profity można zyskać. No i pracujemy nad naszym wizerunkiem. ato jest dość ważne i istotne, bo.. jak to mówi przysłowie: “jak nas widzą tak nas piszą”. Tłumaczyć nie trzeba, prawda?

Co ważne, do tej środy, potrzebuje od Was informacji:

1. czy zgadzamy się na wzięcie udziału?

2. kto może i będzie?

Umówmy się,ze do godz 20.00 napiszecie tu lub w sms-ie Waszą decyzję. Pamiętajcie, nic na siłę. Ja osobiście, uważam, że warto wziąć w takiej imprezie udział. 🙂

{fcomment}

a tu takie małe krótkie info, kto wystąpi na tegorocznych Dniach Morza (100piątek, zapowiada się interesująco ^^)

“Dni Morza odbędą się w weekend 29 czerwca – 1 lipca. Wszystkie imprezy odbywać się będą na terenie Basenu Północnego (100marina).

– W programie każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Robert Karelus, rzecznik prezydenta miasta.

Pierwszego dnia (100piątek) gwiazdą wieczoru będzie Paweł Kukiz i jego zespół “Piersi”. Zaraz po ich występie na świnoujskiej scenie swoje 30-lecie świętować będzie zespół “Rezerwat”. Sobotnie imprezy rozpocznie 4-godzinny program rodzinny. Potem zagrają i zaśpiewają kolejno: Marina & DJ Show, Mrozu, Francesco Napoli, In Grid z zespołem. Tę część koncertu zakończy tradycyjny pokaz sztucznych ogni. Po nim kolejna porcja muzyki klubowej, zagrają dj’e: Sasha Dubrovsky, Dj Gregory, Martin Sas i show man muzyki klubowej Mirrorball Man.

W niedzielę, czyli ostatniego dnia Dni Morza 2012, najpierw zaprezentują się miejscowi wykonawcy (100tancerze, wokaliści i chór), a potem wystąpią: The Chronology, Paproch, Ludojad i Coffeina.”

Visits: 23

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.