Nocka Urodzinowa Drużyny

Dnia 15 marca, spotkaliśmy się drużyną na zbiórce pod harcówką. Pojawiło się dwóch nowych chętnych do drużyny , specjalnie dla nich przeprowadziliśmy parę gier a następnie zaprosiliśmy na następną zbiórkę. Później poszliśmy na ognisko gdzie zjedliśmy nasz obiad, następnie odbyły sie zbiórki zastępów i Rada Szczepu na której również byli nasi przedstawiciele.

O 18 tego samego dnia spotkaliśmy się znowu całą drużyną aby świętować nasze urodziny, obejrzeliśmy wspólnie film, zjedliśmy kolacje a następnie wyszliśmy na wspólną grę nocną. Prócz gry odbyło się nadanie sznura zastępowego, III ZH “Terra” wzniósł radosny okrzyk. 

Po powrocie, usiedliśmy wspólnie do kręgu i złożyliśmy sobie życzenia, przecież to nasze urodziny, zostało przekazanych parę informacji a następnie zasiedliśmy do gry planszowej. Gra była długa ale nieskończona, mimo dalszej chęci gry położyliśmy się spać o wyznaczonej porze. 
Rano w niedzielę poszliśmy na mszę,  harcerze z zastępu Terra znowu wykazali się pełniąc służbę podczas mszy świętej. Na koniec posprzątaliśmy harcówkę i zakończyliśmy wszytko wspólnym kręgiem.  
Wierzymy w to, że za rok spotkamy się w o wiele, wiele większym gronie a atmosfera będzie równie wspaniała, a nawet lepsza.

Visits: 21

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.