1% dla Szczepu

Szanowni Państwo!
Zapraszamy Państwa do wspólnego działania w celu pozyskania środków na działalność wychowawczą prowadzoną w naszej drużynie. Liczymy, że nie tylko Wy w domu zapiszecie na nas swój odpis podatkowy. Mamy nadzieję, że porozmawiacie z rodziną, koleżankami i kolegami w pracy i znajomymi. Mamy również nadzieję, że poprosicie o pomoc osoby, które rozliczają Państwa podatki, oni mogą nam szczególnie pomóc. ZOBACZ

Jesteście dla ZHR a szczególnie dla naszego środowiska głównym partnerem na drodze do wychowania naszych Zuchów, Druhen i Druhów mieszkańców Świnoujścia. Mamy wspólne cele ponieważ wszyscy chcemy aby nasi podopieczni dobrze się uczyli, szanowali rodziców i przełożonych, byli uczciwi, pracowici, kulturalni, zdrowi, umieli ciekawie i mądrze spędzać czas wolny a w przyszłości stali się dobrymi obywatelami naszego kraju.
Każdego roku nasze środowisko harcerskie zbiera dzięki Waszej przychylności środki, które mądrze inwestujemy. W poprzednich latach kupiliśmy właśnie z 1% namioty, materace, projektor multimedialny, dofinansowaliśmy kilkanaście osób w opłaceniu obozu i wiele innych. Każda złotówka, która trafiła na nasze konto została mądrze zainwestowana a decyzje o jej przeznaczeniu podjęliśmy wspólnie. Zachęcam Państwa, aby przekazać 1% dla III Szczepu Słowian.

 

Pamiętaj, że każdy grosz się liczy.

 

Szczegółowe informacje: www.1procent.com.pl


a jeśli wiesz co i jak – podaj w PIT KRS: 0000057720

oraz kod naszej jednostki PNZ – 075

W odpowiedniej rubryce formularza PIT „Wiosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (100OPP)” prosimy wpisać:

Numer KRS: 0000057720

W odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego prosimy wpisać wysokość darowizny czyli wartość 1% podatku.

Przykład:

1% podatku mogą przekazać osoby rozliczające się na formularzach PIT 28, 36,36L, 37, 38 i 39.

Wyliczonej kwoty 1% podatku prosimy nie wpłacać na konto ZHR, należy ją tylko zadeklarować.

W części “Informacje uzupełniające” w pozycji cel szczegółowy 1% prosimy wpisać Kod Jednostki, dla której chcecie Państwo przekazać darowiznę.

Przykład:

Pole to w poszczególnych wzorach formularza PIT ma numer:

PIT 28 – poz. 128
PIT 36 – poz. 307
PIT 36L – poz. 107
PIT 37 – poz. 126
PIT 38 – poz. 60
PIT 39 – poz. 53

Kod jednostki można sprawdzić tutaj.

Prosimy o zaznaczenie pola ”Wyrażam zgodę”, umożliwi nam to przesłanie podziękowania i potwierdzenia otrzymania 1% podatku.

Pobierz darmowy program PIT – Dr.Tax:
Ściągnij – Win
Ściągnij – Mac
Ściągnij – Linux
Ściągnij – Win with Java

Visits: 10

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.