Centrum Dialogu Przełomy

30 stycznia zbiórka miała zacząć się o 9:40, ale i tak większość przyszła chwilę później. Gdy wszyscy już byli poszłyśmy na tramwaj numer 7. Zawiózł nas na Bramę Portową, gdzie zaczęła się superowa gra przygotowana przez Zuzię-zastępowa Pustułek :D.

Zdjęcie1230

Gra polegała na realizacji zadań umieszczonych przy ciekawych miejscach naszego miasta i szukania następnych hihi. Pierwszy punkt był przy Bramie Portowej. Drugi przy Książnicy-księgarnia. Trzeci bodajże był na placu Orła Białego, gdzie większość poszła do cukierni po tzw. makaroniki <mniam>. Potem udałyśmy się w stronę zamku , gdzie czekały na nas kolejne zadania. W tych wszystkich miejscach poznawałyśmy historie naszego miasta, układałyśmy piosenki, dopasowywalny zdjęcia, dzięki temu poznałyśmy nasze ‘miejsce’ trochę bardziej i niekiedy z innej strony. Koniec gry był w Centrum Dialogu, które pozwiedzałyśmy.

Zdjęcie1235

Było naprawdę ciekawie! Tam też poznawałyśmy historię naszego miasta ale w latach 1939-1989. Polecamy każdemu! Po zwiedzaniu Marta otrzymała sznur i zdobyła  sprawność drużyny oraz zakończyła próbę harcerki. Gratulacje! Po tych wrażeniach pojechałyśmy do harcówki, a z niej do domów.

Zdjęcie1236

 

Visits: 6

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.