Festyn EURO 2012 – pożegnanie z boiskiem

Polska Biało-czerwoni!! 🙂

 

W najbliższy piątek tj. 15-tego w godz.: 16.00 -18.00 na boisku szkolnym odbywa się festyn na zakończenie roku szkolnego (100jak co roku zresztą). Przygotowujemy drużynką naszą dwa stoiska:

– huśtawkę (100należy zmontować stelaż, zrobić plecionkę);

– słowiański targ (100sprzedajemy medale/ozdoby słowiańskie plus woreczki z ziołami);

Piątek

Spotykamy się tego dnia, o godz.: 15.00 na boisku szkolnym, w celu przygotowania stoiska, zawieszenia huśtawki, oznakowanie stoisk etc.

Zostawiam Wam pod rozwagę i zastanowienie się, jakiego rodzaju “puszki” do zbierania pieniążków na stoiskach, chcemy użyć. Jakieś pomysły ???

 

Czwartek

Spotykamy się o godz.: 18.00 w parku (100tam gdzie ostatnio) przy fontannach i idziemy po żerdki (100szt.4) do naszej jakże wspaniałej huśtawki 😀

Tego dnia trzeba wcześniej z magazynu pobrać sznurek i linki (100do zawieszenia huśtawki – rok temu były robione i są w szufladzie na samym końcu – jak dobrze pamiętam), saperkę, siekierkę. I tu mam prośbę do Natalii, czy mogłaby się zająć skompletowaniem tego sprzętu pionierskiego ??

Proponuję do czwartku pochodzić trochę po parku w wolnej chwili i już rozejrzeć czy gdzieś coś nie leży, by długo nie szukać, zyskamy wtedy na czasie. Wyplatać będziemy w harcówce, tak czy siak.

Po zrobieniu naszej huśtawki, “bawimy” się masą solną, woreczkami i innymi cudakami związanymi ze Słowiańskim Targiem, by nasze stoisko miało ręce i nogi.

 

Ciężko jest mi powiedzieć, ile czasu nam to zajmie… :(100 mam nadzieję, że sprężymy się z pracą i podzielimy się równomiernie. Myślę, że damy radę 🙂

 

 

Piszcie, swoje uwagi i propozycję, tu. Pozdrawiam 🙂

Visits: 16

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.