Ważne informacje dotyczące składek i wpłat na zimowisko

Od stycznia składka wynosi 120 zł rocznie, wpłacane na początku roku. W uzasadnionych przypadkach można składkę rozłożyć na raty; wymaga to informacji do odpowiedniego drużynowego albo bezpośrednio do skarbnika szczepu. Jeśli ktoś chce wpłacić składkę w całości, zostanie mu udzielony rabat w wysokości 10 zł. W ten sposób wpłaca tylko 110 zł.

Rabat nie obowiązuje przy wpłacaniu w ratach, jak również dla składek opłaconych po 31.01.2011 – nawet jeśli ktoś opłaca cały rok z góry.

Zaległe składki za 2010 rok, jak i składkę za 2011 (100lub uzasadnioną ratę) należy bezwzględnie opłacić do końca STYCZNIA.

< Gdzie płacic składki i inne płatności >

(100chcesz wiedzieć więcej o składkach i zimowisku? kliknij WIĘCEJ… )

 

 

Zmieniała się kwota za zimowisko. Teraz wynosi ona 170 zł – jeśli zostały opłacone składki za 2011, albo 200 zł – jeśli składki nie zostały opłacone. W pierwszym przypadku, w opisie przelewu należy napisać “Jan Kowalski zimowisko szczepu“. Natomiast w drugim “Jan Kowalski zimowisko szczepu i składka“.

W przypadkach jeśli komuś kwota składek przeszła z poprzedniego roku (100np. wpłacił więcej poprzednio), dopłaca różnicę, a za zimowisko płaci 170 zł (100najlepiej w jednej wpłacie).

Kwoty zaległych składek można sprawdzić u odpowiednich drużynowych albo bezpośrednio u skarbnika szczepu.

Płacenie składek będzie konsekwentnie egzekwowane. Pamiętajcie, że z Waszych składek opłacane jest Wasze ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, a zaległości w płaceniu mogą być podstawą do skreślenia Was z listy członków ZHRu.

 

Pozdrawiam i Czuwaj

wasz ulubiony skarbnik szczepu 🙂

Visits: 14

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.