Zebranie założycielskie KPH

DSC_0855 - Kopia

W gościnnych progach Przedszkola Miejskiego nr 3 odbyło się spotkanie założycielskie Koła Przyjaciół Harcerstwa przy naszym szczepie. Obecnie do koła należy 10 osób i może więcej, więc zapraszamy! Koło wybrało Przewodniczącego Koła został nim Pan Dariusz za co serdecznie dziękujemy! Kolejne spotkanie zaplanowaliśmy 20 listopada w harcówce SP 1.

Nie zdecydowanych zapraszamy ! Tak jak każda organizacja pozarządowa, ZHR potrzebuje wsparcia. Musimy pamiętać, że naszymi dziećmi opiekuje się wielu młodych ludzi, którzy poświęcając swój własny czas borykają się często z problemami chociażby natury organizacyjnej. Nie chodzi więc tylko o wsparcie finansowe (100które jest także bardzo pożądane), ale także o wsparcie merytoryczne. Możliwości jest niezwykle dużo. Każdy z nas posiada własne grono znajomych, jest aktywny zawodowo, a zapewne także ma dobre pomysły i unikalne umiejętności. Wykorzystajmy ten potencjał, by wesprzeć pracę drużyn.
Wielu z Państwa na pewno już wspiera jednostki, w których funkcjonują Państwa dzieci. Niektórzy może jeszcze nie czuli takiej potrzeby. Nie chcemy Państwa obarczać nowymi obowiązkami, wydaje się jednak, że tworząc pewnego rodzaju strukturę wspierającą młodą bardzo często kadrę, możemy więcej razem zdziałać.

Pliki do pobrania:

Inspiracje strony innych Kół KPH ZHR:

Visits: 8

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.