Głosujemy, na NASZ ZLOT !

Zapraszamy do wsparcia naszej inicjatywy wystarczy wypełnić jedną kartkę aby Świnoujscy Harcerze mogli zorganizować swój zlot w Świnoujściu. Zagłosuj na nasz projekt !

 

Jeszcze do 15. września 2014 r. można głosować na nasz projekt ZLOTU ZHR w ŚWINOUJŚCIU: na co przeznaczone jest 2 mln złotych z budżetu obywatelskiego. Przypominamy, że każdy mieszkaniec miasta oraz osoba czasowo zameldowana  w Świnoujściu, która najpóźniej w dniu  głosowania ukończyła 16 lat, może oddać tylko jeden głos na jeden projekt. 

 

Karty do głosowania oraz lista projektów dostępne są na stronie internetowej Miasta Świnoujście oraz w wyznaczonych punktach, gdzie można oddać swój głos. 

Można ją pobrać z naszej strony !

 

Pobierz kartę do głosowania: Karty do głosowania.pdf

Swój głos można również oddać drogą elektroniczną lub pocztą. Wystarczy przesłać wypełnioną i zeskanowaną kartę do głosowania na adres bik@um.swinoujscie.pl, albo przesłać na adres Urzędu Miasta Świnoujście (100ul. Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście) karty do głosowania z dopiskiem na kopercie „Budżet Obywatelski  – 2015 GŁOSOWANIE”. Za datę oddania głosu w ten sposób uważa się datę stempla pocztowego.

Ogłoszenie wyników głosowania oraz przyjętych do realizacji projektów i umieszczenie ich na stronie internetowej Miastawww.swinoujscie.pl  oraz w Biuletynie Informacji Publicznej bip.um.swinoujscie.pl nastąpi 19. września 2014 r. Kolejnym krokiem będzie ich wpisanie do projektu budżetu miasta na 2015 rok.

Do realizacji przejdą te projekty, które otrzymają najwięcej głosów i zmieszczą się w kwocie, jaka została przeznaczona na budżet obywatelski, czyli  2 mln złotych.

Visits: 3

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.