Rozkaz Naczelnika Harcerzy ZHR L. 03/10

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
Naczelnik Harcerzy

Warszawa, 2010-03-13

L. 03/10

 

Druhowie!

1. Komisja Harcmistrzowska

1.1. Na wniosek Komisji Harcmistrzowskiej zamykam próbę z wynikiem pozytywnym i przyznaję stopień harcmistrza phm. Radosławowi Podogrockiemu (100Łódzka Chorągiew Harcerzy).
Zapraszam druha Radosława na obrzędową nominację na najbliższym Kręgu Harcmistrzów.
1.2. Na wniosek Komisji Harcmistrzowskiej otwieram próbę na stopień harcmistrza druhom:
– phm. Szymonowi Fiedlerowi (100Wielkopolska Chorągiew Harcerzy),
opiekun próby: hm. Marcin Dorosz,
– phm. Piotrowi Homa (100Górnośląska Chorągiew Harcerzy),
opiekun próby: hm. Jarosław Cichoń,
– phm. Piotrowi Ojowskiemu (100Pomorska Chorągiew Harcerzy),
opiekun próby: hm. Wiesław Turzański,
– ks. phm. Wojciechowi Leoniukowi (100Pomorska Chorągiew Harcerzy),
opiekun próby: hm. Marek Stępa,

2. Główna Kwatera Harcerzy

2.1. Na wniosek Szefa Wydziału Harcerstwa Starszego odwołuję ze składu Wydziału, druha phm. Jarosława Łuczyńskiego HR (100Kujawsko Pomorska Chorągiew Harcerzy).
2.2. Na wniosek Szefa Wydziału Harcerstwa Starszego powołuję w skład Wydziału, druha pwd. Krzysztofa Głowackiego HR (100Mazowiecka Chorągiew Harcerzy).

3. Jednostki Organizacyjne

3.1. Z dniem 27 lutego 2010 na wniosek Zbiórki Wyborczej Instruktorów Wielkopolskiej Chorągwi Harcerzy, pozostawiam na kolejną kadencję na funkcji Komendanta Wielkopolskiej Chorągwi Harcerzy hm. Sławomira Kużaja, życząc mu dalszych sukcesów, wytrwałości i radości w służbie.
3.2. Z dniem 27 lutego 2010 na wniosek Komendanta Wielkopolskiej Chorągwi Harcerzy, nadaję uprawnienia do prowadzenia prób podharcmistrzowskich do dnia 27 lutego 2012 roku, Komisji Instruktorskiej Wielkopolskiej Chorągwi Harcerzy w niezmienionym składzie.
3.3. Na wniosek p.o. Komendanta Północno-Zachodniej Chorągwi Harcerzy powołuję Świnoujski Związek Drużyn i mianuję na funkcję Komendanta Świnoujskiego Związku Drużyn phm. Przemysława Chabrosa nadając mu uprawnienia i obowiązki wynikające z § 6 ust. 4 regulaminu hufca harcerzy.
3.4. Na wniosek Namiestnika Świętokrzyskiego Namiestnictwa Harcerzy przywracam do służby i wpisuję na listę instruktorska tego Namiestnictwa druha phm. Zbigniewa Świątka HR.
3.5. W związku z niewywiązaniem się korpusu instruktorskiego Mazowieckiej Chorągwi Harcerzy ze stawianych sobie celów w ramach kampanii zdobywania stopnia HR dla Sztandaru Chorągwi, Na wniosek Komendanta Mazowieckiej Chorągwi Harcerzy zamykam kampanię z wynikiem negatywnym.
3.6. Po pozytywnym zaopiniowaniu przez Szefa Wydziału Harcerstwa Starszego zatwierdzam do realizacji plan pracy Kręgu Harcerstwa Starszego „MATRIX“.

Czuwaj!

Z Waszej woli Wasz sługa

hm. Michał Sternicki
Naczelnik Harcerzy

Views: 26

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.